S

Спеціальні пропозиції

Special Offers

Спеціальні пропозиції

«День народження з готелем Соната»

Спеціальна пропозиція «День народження з готелем «Соната» діє з 01.01.2018 р. до 29.12.2018 р. і передбачає надання гостям готелю, день народження яких припадає на дату проживання в готелі «Соната», знижки у розмірі 15% від вартості номера.
Дата народження гостя перевіряється згідно із пред’явленим паспортом.

«Щасливий місяць»

Спеціальна пропозиція «Щасливий місяць» діє з 16.01.2018 р. до 31.01.2018 р. включно, та передбачає надання гостям готелю знижки у розмірі 20% від вартості номера будь-якої категорії.

Умови використання спеціальної пропозиції:

 1. Діє для індивідуальних та групових бронювань;
 2. Наявність вільних номерів.

Примітка: Знижки за спеціальною пропозицією «Щасливий місяць» не поєднуються та не додаються із знижками згідно інших спеціальних пропозицій готелю.

«Денний Тариф»

Спеціальна пропозиція «Денний Тариф» діє з 01.01.2018 р. до 29.12.2018 р. та передбачає наступне:

 1. Спеціальна пропозиція «Денний тариф» доступна для гостей, які здійснюють поселення в готель починаючи з 10.00 та виселення до 22.00 того ж дня.
 2. Вартість проживання за спеціальною пропозицією становить:
Категорія Номеру Двомісний стандарт Бізнес комфорт Двомісний покращений Напівлюкс Люкс
Вартість проживання 600 грн. 700 грн. 850 грн. 1000 грн. 1200 грн.
 1. Тариф діє з понеділка по п’ятницю. У вартість проживання сніданок не включено.
 2. Використання спеціальної пропозиції доступне лише для індивідуальних бронювань та не розповсюджується на бронювання, здійснені на сайтах-посередниках та через тур-агентів.
 3. При використанні спеціальної пропозиції «Денний Тариф» знижки по інших спеціальних пропозиціях та акціях готелю не діють, а також , спеціальна пропозиція не діє у святкові періоди та періоди, визначені адміністрацією готелю.

«Special Guest»

Готель «Соната» пропонує своїм гостям стати учасником програми лояльності, що надають вам можливість отримати карту «Special Guest» та користуватися основними послугами готелю та ресторану, враховуючи відповідні знижки.

Умови видачі картки :

 • заповнення анкети «Постійного гостя» ;
 • відповідна кількість діб, прожитих у готелі ;
 • номінал знижки зростатиме відповідно до кількості діб, прожитих у готелі :
 • після 21 доби проживання – надається картка на знижку 10%
 • після 30 доби проживання – надається картка на знижку 15%

Примітки :

–  знижки по програмі лояльності не сумуються та не розповсюджуються на інші існуючі акції та спеціальні пропозиції, що діють у готелі та ресторані, а також не діють  у святкові періоди та періоди, визначені адміністрацією готелю;

– використання та розмір знижки за умови групового бронювання обговорюється з адміністрацією;

– переваги програми не розповсюджуються на бронювання здійснені на сайтах-посередниках, через тур-агентів або з інших джерел бронювання;

– для використання знижки необхідно пред’явити картку «Special Guest»  адміністратору рецепції при здійсненні розрахунку.

Sonata Hotel © 2015