September 5, 2016

LVIV COFFEE FESTIVAL 2016

22 – 25 вересня
Львівський Палац Мистецтв
Ціна: Вхід платний

На каву до Львова збирається вся Україна, тому невипадково що саме тут проводиться найбільша подія кавової індустрії LVIV COFFEE FESTIVAL.

LVIV COFFEE FESTIVAL – єднає людей і показує справжню культуру кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів. Дізнайтеся як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

Протягом чотирьох днів фестивалю відбудуться: КаваEXPO – презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії; Кавовий ярмарок, де кав’ярні та кавові бренди облаштовують міні-версії своїх закладів просто неба та презентують все найкраще; Кавова велоМИЛЯ, яка об’єднає велофанів та кавоманів, які проїдуть старовинними вулицями міста; CoffeMusicArt простір, у рамках якого відбудеться виставка кавових горняток, виставка раритетних кавоварок та буде облаштовано простір відомого львівського художника Влодка Костирка; тур кав’ярнями Львова, у рамках якого буде обрано найкращу кав’ярню міста Лева, адже бути найкращою кав’ярнею у місті, де люблять та живуть кавою – це честь та виклик.

750x589_барабан_кава_(1)

Sonata Hotel © 2015