Про готель

Про готель

SONATA LVIV – СОЛОДКА СИМФОНІЯ ВАШОГО ВІДПОЧИНКУ

Готельно-ресторанний комплекс «Sonata» розташований в сучасній частині міста і стане найкращим вибором як для ділової поїздки, так і для приємного відпочинку. Бездоганний сервіс, комфортабельні номери та вдале розташування створять незабутні враження про Ваше перебування у готелі.

Готель «Sonata» пропонує 132 комфортабельних номери. Інтер’єр у стилі європейської класики виконаний за сучасними готельними стандартами. Для Вашої зручності на території готелю «Sonata» відведено місце паркування для автомобілів. А також ми потурбувались про власників електромобілів та одними з перших встановили електрозаправку у місті Львові!

Готельно-ресторанний комплекс «Sonata» є ідеальним місцем для проведення будь яких заходів: ділових зустрічей, нарад, конференцій, ексклюзивних вечірок і банкетів, випускних, весіль тощо. Наші просторі та зручні конференц – зали, обладнані за останнім словом техніки та професійна команда з індивідуальним підходом до кожного, гарантують, що кожна зустріч пройде на найвищому рівні. До послуг гостей безкоштовний бездротовий інтернет (Wi-Fi), який доступний на всій території готелю.

Ресторан готелю «Sonata» пропонує тільки кращі страви європейської та української кухні. А також не пропустіть можливість відвідати наш «Karaoke room», який наповнить Ваш вечір приємними емоціями та створить незабутній настрій!

Колектив готельно-ресторанного комплексу «Sonata» подбає про комфорт та гармонію Вашого відпочинку!

Sonata Hotel © 2015