October 31, 2017

У готелі «Соната» в рамках XVII Міжнародного економічного форуму відбулися два пленарні засідання

26-27 жовтня на стадіоні «Арена Львів» та в готелі «Соната» відбувся XVІI Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Ця подія уже в сімнадцяте збере представників влади, громадськості, бізнесу та міжнародних інституцій з метою сприяння модернізації і інтеграції економіки, реалізації інвестиційних проектів і впровадження інноваційних технологій, подальшого розвитку регіональної і транскордонної співпраці.

У готелі «Соната» в рамках XVII Міжнародного економічного форуму відбулися два пленарні засідання. Першою українські та іноземні фахівці розглянули пріоритети та основні завдання національної експортної стратегії, а також посилення зовнішньої конкуренції в сучасних умовах. Експерти дискутували про активізацію діалогу між владою, громадськістю і міжнародними донорськими організаціями, а також про політику регіонального партнерства. У цій панелі взяв участь перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська.

Друге пленарне засідання було присвячене експортним перспективам Львівщини та економічну інтеграцію регіону.

Форум завершили практичним тренінгом на тему: «Розвиток міжнародного бізнесу та експорту. Практика ефективності».

Цього дня також було підписано цілу низку офіційних документів та меморандумів. Зокрема, меморандуми про співпрацю Львівської області з Фондом народонаселення ООН та з програмою USAID по навчанню державних службовців; угоди про міжрегіональне співробітництво між Львівщиною та провінцією Альберта та Конгресом українців Провінції Альберта.

Sonata Hotel © 2015